فهرست

جلسه رییس دانشکده با نماینده محترم تنکابن، رامسر،عباس آباد جناب آقای دکتر حسینی،فرماندار محترم ، شهردار محترم و اعضای محترم شورای شهر و با حضور هیات همراه

بدنبال پیگیریهای بعمل آمده جلسه با نماینده محترم شهرهای رامسر، تنکابن و عباس آباد و فرماندار محترم جناب آقای آزاد در تاریخ ۹۹/۴/۷در اتاق ریاست دانشکده انجام شد. در این دیدار که شهردار و چندتن از اعضای شورای شهر، روسای شبکه های بهداشت و درمان رامسر و تنکابن، رییس دانشگاه آزاد تنکابن و تنی چند از روسای دفاتر نماینده و خبرنگاران  حضور داشتند،رییس دانشکده جناب آقای دکتر شمسعلی نیا ابتدا عرض خیرمقدم داشتند، سپس به معرفی دانشکده و قدمت ۵۰ ساله اشاره کردند، به امکانات دانشکده و نیز تحولاتی که در چندسال اخیر با حمایت های دانشگاه در دانشکده ایجاد شده است اشاره داشتند و بیشترین زمان به پروژه احداث دانشکده درزمین ۵ هکتاری اختصاص یافت و درخواست اصلی از نماینده محترم که همان دریافت مجوز از کمیسیون ماده ۲۳ هست ارایه شد. سپس بحث وتبادل نظر بعمل آمد وتصمیم های لازم گرفته شد.

در این دیدار جناب آقای آزاد ضمن تشکر از تلاش ها وزحمات رییس ومدیران دانشکده جهت پیگیرهای شبانه روزی، مجددا آمادگی فرمانداری را برای مساعدت در جهت پیشرفت روند کار پروژه اعلام نمودند.